Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Placówek Oświatowych nr 5

Nasze sukcesy

 

 

 

 

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt 2006

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt 2006

Drużynowe biegi przełajowe chłopców 2006

Drużynowe biegi przełajowe chłopców 2006

Drużynowe biegi przełajowe chłopców 2003-2005

Drużynowe biegi przełajowe chłopców 2003-2005

Mistrzostwa w mini piłce ręcznej chłopców

Mistrzostwa w mini piłce ręcznej chłopców

Mistrzostwa w mini piłce ręcznej dziewcząt

Mistrzostwa w mini piłce ręcznej dziewcząt

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

Mistrzostwa w piłce ręcznej chłopców

Mistrzostwa w mini siatkówce chłopców

Mistrzostwa w mini siatkówce chłopców

"Szkoła pilotów"

Mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych

Mistrzostwa w sztafetowych biegach przełajowych

Mistrzostwa w mini koszykówce dziewcząt

Mistrzostwa w mini koszykówce dziewcząt

"Rekord Dla Niepodległej"

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

SZKOŁA ROKU

SZKOŁA ROKU

Mistrzostwa w mini koszykówce dziewcząt

Mistrzostwa w mini koszykówce dziewcząt

Mistrzostwa w mini koszykówce chłopców

Mistrzostwa w mini koszykówce chłopców

Podziękowanie dla Pani Pauliny Świerczyńskiej

Podziękowanie dla Pani Pauliny Świerczyńskiej

X Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych

X Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych

Mistrzostwa w mini piłce nożnej dziewcząt

Mistrzostwa w mini piłce nożnej dziewcząt

V Powiatowy Konkurs Recytatorski

V Powiatowy Konkurs Recytatorski

Konkurs Plastyczny

Konkurs Plastyczny

Współzawodnictwo sportowe 2017/2018

Współzawodnictwo sportowe 2017/2018

Lepsza Szkoła

Lepsza Szkoła

Majowy Plener Malarski II

Majowy Plener Malarski II

Wojewódzka Świętokrzyska Miniolimpiada

Wojewódzka Świętokrzyska Miniolimpiada

Majowy Plener Malarski

Majowy Plener Malarski

II Powiatowa Gra Czytelnicza

II Powiatowa Gra Czytelnicza

Bezpieczeństwo na piątkę

Bezpieczeństwo na piątkę

III miejsce w Minipiłce nożnej dziewcząt

III miejsce w Minipiłce nożnej dziewcząt

I miejsce w piłce ręcznej

I miejsce w piłce ręcznej

Dylom dla Asi Żelaśkiewicz

Dylom dla Asi Żelaśkiewicz

Dyplom dla Kingi Michalskiej

Dyplom dla Kingi Michalskiej

Dyplom dla Oskara Piątka

Dyplom dla Oskara Piątka

Wyróżnienie dla Gabrysi Wawrzaszek

Wyróżnienie dla Gabrysi Wawrzaszek

Podziękowanie dla Pani Agnieszki Maślak

Podziękowanie dla Pani Agnieszki Maślak

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny