Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Placówek Oświatowych nr 5

Kadra

DYREKTOR

ZESPOŁU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NR 5

Joanna Macherzyńska

 

 

 

 

NAUCZYCIELE

 

Banaczek Katarzyna

v- ce dyrektor / przyroda / biologia

 

Baumert Iwona

język polski / terapia pedagogiczna

 

Bryś Renata

matematyka / informatyka

 

Chojnacka Agnieszka

przyroda / geografia / WDŻ

 

Cywińska Agnieszka

psycholog

 

Czajkowska Beata

historia / język polski

 

Grzela Karolina

pedagog / rewalidacja/ terapia pedagogiczna / język niemiecki / WDŻ

 

Dyl Marzena

matematyka

 

Iwańska Elżbieta

ed. wczesnoszkolna /  terapia pedagogiczna

 

Kapusta Dorota

matematyka /technika

 

Kaczmarczyk Agnieszka

ed. wczesnoszkolna / język niemiecki

 

Kuszewska Renata

ed. wczesnoszkolna

 

Kozera Czesława

przyroda / biologia

 

Kozdrach Małgorzata

neurologopeda

 

Lach Sylwia

edukacja wczesnoszkolna

 

Latos Iwona

język angielski

 

Kwiatkowska Agnieszka

fizyka / chemia

 

Kwiecień Edyta

biblioteka / ed.wczesnoszkolna / informatyka

 

 Leski Piotr

technika /matematyka/ informatyka

 

Maślak Agnieszka

muzyka / plastyka

 

ks. Piotr Nojek

religia

 

Młyńczak -Tracz Mariola

ed. wczesnoszkolna

 

Niziołek Edyta

ed. wczesnoszkolna / logopedia

 

Piasta Jolanta

ed. wczesnoszkolna

 

Sekuła Tomasz

muzyka / WOS / historia / plastyka/EBD

 

Sokołowski Rafał

w – f

 

Białek Łukasz

w-f

 

Suwara Teresa

język angielski

 

 Ślusarczyk Monika

język polski

 

   Świerczyńska Paulina

 język polski / ed. przedszkolna/ed.wczesnoszkolna/rewalidacja

 

Waliszewska-Półtorak Anna

kierownik świetlicy

 

Warwas Krystyna

w - f

 

Wiśnios Małgorzata

język angielski

 

Woźniak Kinga

tyflopedagog

 

Wrona Małgorzata

religia

 

Kosecka Anita

wychowawca świetlicy/muzyka/ed. wczesnoszkolna/ed. przedszkolna

 

Basiak Anita

nauczyciel wspomagający

 

Ziętek Anna

socjoterapia

 

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA

 

SEKRETARIAT

Piotrowicz Emilia

41/25-12-408 wew.300

 

KSIĘGOWOŚĆ

Przygodzka Małgorzata

Lipa – Sowa Alina

41/25-12-408 wew. 303

 

STOŁÓWKA

Solecka Irena

Kaca Urszula

Szczepańska Halina

 

CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK

Młodawska Barbara

Turek Anna

Kasińska Agnieszka

Tusińska Małgorzata

 

RZEMIEŚLNIK

Wałęga Tomasz

 

ZAŁĄCZNIKI:

								

Załącznik

Utworzono dnia 14.12.2017, 14:31

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny